czwartek, 7 października 2010

Spotkanie z Cllr Jim Daly, Mayor of the County of Cork.

Przedstawiciele Stowarzyszenia MyCork spotkali się z Cllr Jim Daly, Mayor of the County of Cork. Spotkanie miało miejsce w County Hall 5 października 2010.


/od lewej -Izabela Krygiel-Kozłowska, Cllr Jim Daly -Mayor of the County of Cork, Grzegorz Rękas/


Drogą wstępu Mayor'owi Cllr Jim Daly ukazane zostały cele i ogólny zakres działalności Stowarzyszenia MyCork. Uczestniczący pobieżnie omówili sprawy dotyczące reprezentowania Polonii na terenie regionu Cork County. Istotnym elementem spotkania był aspekt tegorocznego Festiwalu Kultury Polskiej gdzie Izabela Krygiel-Kozłowska (Pani Prezes MyCork) i Grzegorz Rękas (MyCork PR) wręczyli Mayor'owi zaproszenie na festiwalowy bankiet.
Spotkanie przebiegało w swobodnej atmosferze rozmów o wielu sprawach, choćby jakże bliskim nam wszystkim i ważnym -aspekcie rodzinnym. Mayor zapoznał się z walorami polskich przestrzeni krajobrazowych jak i atutów turystycznych na bazie zaprezentowanych materiałów promocyjnych.
Ostatecznie przechadzka i pogawędka na tematy architektoniczne, szeroko pojete jak i dotyczące samego budynku County Hall zamknęły spotkanie z jakże przyjaznym i serdecznym człowiekiem jakim jest Cllr Jim Daly, Mayor of the County of Cork.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz