sobota, 18 lipca 2009

XXIII Rozmowy (nie)Kontrolowane

W sobotę, 18 lipca b.r., w pubie Slate w Cork, miały miejsce XXIII "Rozmowy (nie)Kontrolowane".

Gościem Specjalnym "Rozmów..." był p. Piotr Sobociński (na zdjęciu obok), bloger, fotograf, podróżnik, autor przewodnika po zabytkach hrabstwa Meath.

Kilka słów o naszym Gościu:

Piotr Sobociński (rocznik 1969) - znany bardziej jako Pendragon, autor popularnego bloga o Irlandii opisującego miejsca na Zielonej Wyspie warte zobaczenia: www.pendragon.blog.onet.pl , podróżnik, współpracownik polonijnych gazet i portali internetowych.

Zwycięzca konkursu fotografii amatorskiej zorganizowanej przez Meath Tourism, autor przewodnika po zabytkach hrabstwa Meath, pasjonat kamieni i prehistorycznych miejsc trudno dostępnych i pomijanych w przewodnikach. Autor cyklu krótkich filmów "my irish roads" na youtube, które przy okazji kręci jeżdżąc samochodem po Irlandii: http://www.youtube.com/user/uterpendragon

Znalazł się w Irlandii przez przypadek i niewiele o niej wiedząc odkrył ją dla siebie. Zawodowo doświadczony w różnych kierunkach, o swoim wykształceniu mówi rzadko, bo uważa, że ważniejsze są umiejętności i że studia to była tylko strata czasu. Obecnie planuje otworzyć własną firmę i oprowadzać wycieczki po ciekawych miejscach w Irlandii.

/Na zdjęciu: uczestnicy XXIII "Rozmów..."/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz