poniedziałek, 14 kwietnia 2014

Kiermasz z MyCork

W niedzielę, 13 kwietnia b.r. w przedsionku kościoła St. Augustine's Church w Cork miał miejsce Kiermasz Wielkanocny, organizowany jak co roku przez Stowarzyszenie MyCork.

 
/Powyżej: Kiermasz z MyCork/

Na kiermaszu można było nabyć świąteczne pisanki oraz inne przedmioty przygotowane przez grupę MyCork Artystycznie, dekoracje wielkanocne wykonane przez lokalnych polskich rękodzielników, jak również palmy, kartki oraz baranki z cukru.
  
/Powyżej: rękodzielnicy biorący udział w kiermaszu/

Tradycją juz jest, że podczas Kiermaszów z MyCork jest prowadzona kwesta oraz przekazywana część dochodu na cele charytatywne. Tym razem MyCork wesprze rodziców 6-letnich bliźniaków, Kuby i Maćka Walągów, którzy urodzili się z mózgowym porażeniem dziecięcym. Podczas Kiermaszu udało się pozyskać na ten cel 277,26 euro.

/Potwierdzenie wpłaty kwoty pozyskanej na Kiermaszu z MyCork na rzecz Fundacji Dzieciom "Zdażyć z Pomocą" na rzecz Macieja Waląga - 280 euro /1131,09 zł/


Projekt świątecznych "Kiermaszów z MyCork" koordynuje Agnieszka Chwaja. Zdjęcia z tegorocznego "Kiermaszu..." można zobaczyć tutaj: LINK.


Piotr Słotwiński

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz