niedziela, 14 stycznia 2007

I Finał WOŚP w Cork. Oj, działo się :-)

14 stycznia 2007 r. przeszedł do historii Polonii w irlandzkim Cork: po raz pierwszy - zorganizowaliśmy w tym mieście Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zebraliśmy 6128,71 euro. Znamy też wagę zebranych monet: 36 kg :-)

/Na zdjęciu: Adam Bulica, koordynator pierwszego WOŚP w Cork/

wtorek, 19 grudnia 2006

niedziela, 22 października 2006

Spotkanie członków MyCork

Członkowie Stowarzyszenia MyCork spotkali się aby przedyskutować projekty mające na celu zaktywizowanie działalności stowarzyszenia.

piątek, 22 września 2006

Spotkanie informacyjne z Gardą

Członkowie Stowarzyszenia MyCork zorganizowali spotkanie informacyjne Polonii w Cork z Gardą, dotyczące spraw związanych z irlandzkimi przepisami ruchy drogowego.