środa, 15 maja 2013

Zapraszamy na Wycieczkę z MyCork: Clonmacnoise i Rock of Cashel

Stowarzyszenie MyCork zaprasza na całodniową wycieczkę autokarową do Clonmacnoise i Rock of Cashel, w sobotę, 18 maja b.r. Będzie to wycieczka śladami Papieża Jana Pawła II - w dniu Jego urodzin.

W tym dniu przypada 93 rocznica urodzin naszego Papieża. Dlatego chcemy zaprosić Państwa do wspólnej wycieczki do Clonmacnois. Jest to wczesnośredniowieczny zespół klasztorny, który w 1979 roku odwiedził Jan Paweł II. Żeby zobaczyć to wyjątkowe miejsce, Papież zmodyfikował program swojej pielgrzymki w Irlandii. Dlaczego to miejsce było dla niego tak ważne? Na to pytanie odpowie nam polski przewodnik, o. Bartłomiej Parys, który w przystępny sposób przybliży nam historię Clonmacnoise. Dodatkowo, również z o. Bartłomiejem, odwiedzimy Rock of Cashel, miejsce nierozerwalnie związane z chrześcijaństwem i historią Irlandii.


Program wycieczki:

- 8:00 wyjazd z Cork z St. Patrick's Quay;
- zwiedzanie Clonmacnoise;
- zwiedzanie Rock of Cashel;
- wyjazd do Cork, planowany przyjazd: 20:00

Bilety w cenie 25 euro /dla dzieci i młodzieży uczącej się: 20 euro*/ są dostępne w Saloniku Prasowym "Badacz" przy 11 Kyle Street w Cork. Cena biletu obejmuje: przejazd autokarem, wstęp do Clonmacnoise, wstęp do Rock of Cashel oraz ubezpieczenie.


-------------------
* W sprzedaży będą tylko bilety w cenie 25 euro, dlatego prosimy o zakup biletu dla osoby której przyznaliśmy zniżkę w normalnej cenie, a różnicę zwrócimy w trakcie wycieczki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz