niedziela, 20 lutego 2011

Acid Drinkers w Cork


W niedzielę, 20 lutego, po raz pierwszy w Cork zagrał zespół Acid Drinkers. Muzycy przylecieli na zaproszenie Stowarzyszenia MyCork. Koncertem w Cork zespoł kończył swoją trasę koncertową na Wyspach Brytyjskich promujacą nowy album Fishdick Zwei "The Dick Is Rising Again". Artyści przylecieli do Cork prosto z Londynu, gdzie dali koncert dzień wcześniej.Support przed legendarną poznańską grupą zagrał polski hardcorowy zespół, pochodzący z Cork - Emigra. Chłopcy zagrali swój najlepszy koncert, rozgrzewając publikę przed Acidami. Występ kapeli dedykowany był śp. Wojtkowi, wokaliście zespołu, któremu niestety nie dane było wystąpić w tym koncercie.

O godzinie 21.45 na scenie pojawili się Titus, Ślimak, Popcorn i Jankiel. Dali fantastyczny koncert rozgrzewając publikę do czerwoności. Zagrali kilka swoich starszych utworów i pare kawałkow z nowej płyty. Z nowego krążka zaprezentowali między innymi "Et Si Tun'Exist Ais Pas" w wykonaniu Ślimaka, "Bad Reputation", "Love Shack", "Ring of Fire" i kilka innych kawałków w wykonaniu Titusa.

Niewątpliwie był to najlepszy koncert w ostrych klimatach jaki udało sie zorganizować Stowarzyszeniu MyCork. Dawno tak dobrego koncertu nie było w Cork a już są plany na kolejne.

Na podstawie artykułu Kamila Thiem- Firszt

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz