niedziela, 2 stycznia 2011

Wycieczki z MyCork: Dublin

W niedzielę, 2 stycznia b.r., odbyła się kolejna "Wycieczka z MyCork" - tym razem do Dublina, do Muzeum Figur Woskowych. Ta wycieczka była pierwszym wydarzeniem w ramach Finału WOŚP w Cork. Koordynatorką "Wycieczek z MyCork" jest Agnieszka Chwaja.

Tym razem wyjechaliśmy z Cork już o 7.00 rano. Tradycyjnie już wszyscy uczestnicy wycieczki otrzymali bezpłatne mini-przewodniki, tym razem z opisem miejsc wartych zobaczenia w Dublinie oraz plany miasta. w trakcie jazdy m.in. oglądaliśmy polskie komedie. Po dotarciu do Dublina odbyliśmy panoramiczną wycieczkę autokarową po najciekawszych miejscach w stolicy Irlandii, a następnie zwiedziliśmy Muzeum Figur Woskowych. Później mieliśmy kilka godzin czasu wolnego.

/Powyżej: uczestnicy wycieczki przed Krzyżem Papieskim w Phoenix Park/

/Powyżej: uczestnicy wycieczki przed Muzeum Figur Woskowych/

W drodze powrotnej odbyła się licytacja przedmiotów i voucherów ofiarowanych przez polskich przedsiębiorców w Cork, z której cały wpływ jest przeznaczony na Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej w Cork. W tej autokarowej licytacji i kwesty udało się zebrać 847,62 euro.

Przedmioty i vouchery na licytację przekazały firmy (w kolejności alfabetycznej): 2K STUDIO, A&A Hair&Beauty Salon, Ada's Translations, Anna Translation Services, Badacz Salon Prasowy, Beautican, Edelborough, ePaczka.eu Przesyłki kurierskie online, FotoIrandia.com Irlandia na fotografii, Green Orchid Beauty Salon, GoldenSky, Hologhan Solicitors Polski Prawnik w Cork, IBC Innovative Business Center, Joanna's Handmade Jewellery Shop, Magicomp Komputer Service and store, MVC Mobile Valeting Complete, M&H Satelitte Systems, Orifame natural swedish cosmetics, Polish Shop Mazurek polski sklep online, Polska Szkoła Nauki Jazdy "Stop", The Sun Bar, www.artrekas.com, www.virtual-country.com.

Wycieczka jak zawsze była bardzo udana i jak zwykle dopisała nam pogoda :-)

Zdjęcia z tej i wcześniejszych "Wycieczek z MyCork" można zobaczyć TUTAJ.

Piotr Słotwiński

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz