niedziela, 18 października 2009

Warsztaty Rękodzieła. Biżuteria III

Od trzech tygodni na Warsztatach Rękodzieła organizowanych przez Stowarzyszenie MyCork, można poznać tajniki wyrobu biżuterii z modeliny. W niedzielę, 18 października b.r., również wszystkie chętne osoby mogły poznać tajniki tej sztuki.

/Na zdjęciu: uczestnicy Warsztatów Rękodzieła/

Oczywiście "Warsztaty..." trwają znacznie dłużej, dokładnie od 16 sierpnia b.r. i potrwają aż do 8 listopada b.r. Przypomnijmy, że do tej pory oprócz wyrobu biżuterii, podczas "Warsztatów..." wolontariusze tworzyli m.in. figurki z masy solnej, obrazki na desce metodą decoupage, szyli torby oraz wyplatali wiklinę.

Wszystkie wyroby powstałe podczas warsztatów zostaną sprzedane na kiermaszu w trakcie Festiwalu Kultury Polskiej - również organizowanego przez MyCork, a dochód ze sprzedaży zostanie przekazany dla Society of Saint Vincent De Paul w Cork.

Stowarzyszenie MyCork zaprasza wszystkich zainteresowanych i chcących spróbować swoich sił w rękodzielnictwie - a jednocześnie wesprzeć szlachetny cel - na kolejne warsztaty które będą miały miejsce w każdą niedzielę, do 8 listopada włącznie, w godz. 14.00 - 17.00, w siedzibie NASC przy 35 Mary Street w Cork. Udział w zajęciach jest bezpłatny i wszystkie potrzebne materiały będą na miejscu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz