wtorek, 24 marca 2009

Spotkanie z Krzysztofem Miękusem

Dzisiaj członkowie i sympatycy Stowarzyszenia MyCork spotkali sie z p. Krzysztofem Miękusem, który w najbliższy piątek, w hotelu Victoria w Cork, wygłosi wykład na temat współczesnej fotografii polskiej. MyCork jest organizatorem tego wykładu.

/Na zdjęciu: członkowie i sympatycy MyCork podczas spotkania z Krzysztofem Miękusem./

Głównym celem spotkania było uzgodnienie niektórych szczegółów technicznych związanych z organizacją wykładu. Ponadto p. Krzysztof Miękus opowiedział nam o realizacji swoich artystycznych projektów.

Krzysztof Miękus (1975) jest niezależnym artystą, kuratorem wystaw i dziennikarzem. Obecnie pracuje jako wykładowca w Europejskiej Akademii Fotografii w Warszawie. Do Irlandii przyjechał na zaproszenie Peg Sue Amison z Sirius Arts Centre.

W najbliższy piątek, 27 marca b.r., w Lee Room hotelu Victoria przy Patrick Street w Cork, ten znany dziennikarz opowie o sztuce fotografii, o realizowanym projekcie i o kontrowersyjnych mitach Europy Środkowej XX wieku. Spotkanie będzie miało formę multimedialnego wykładu, będzie też okazja porozmawiać ze znakomitym gościem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz