poniedziałek, 27 września 2010

Wycieczka z Mycork

Stowarzyszenie MyCork zaprasza wszystkich chętnych na całodniową wycieczkę autokarową do Irlandzkiego Parku Dziedzictwa Narodowego w Ferrycarrig oraz do najstarszej w Irlandii działającej latarni morskiej Hook Head, w poniedziałek (Bank Holiday), 25 października b.r.Biorąc udział w naszej wycieczce wspomożesz leczenie Grzesia Ikwantego, ucznia Polskiej Szkoły w Cork, który zachorował na Ostrą Białaczkę Szpikową.

W trakcie wycieczki zostanie przeprowadzona loteria fantowa z nagrodami, z której cały dochód zostanie przeznaczony na pomoc dla Grzesia.

Bilety na wycieczkę w cenie 25 euro są dostępne w Saloniku Prasowym "BaDaCZ" przy Paul Street w Cork. Cena biletu obejmuje: przejazd autokarem, wstęp do latarni morskiej Hook Head, wstęp do Irish National Heritage Park oraz ubezpieczenie. Cena jest taka sama dla wszystkich uczestników wycieczki.

O poprzednich "Wycieczkach z MyCork" można przeczytać tutaj: http://kronikamycork.blogspot.com/search/label/Projekt%3A%20Wycieczki%20z%20MyCork%202010 , a zdjęcia z wycieczek zobaczyć tutaj: http://picasaweb.google.com/kronikamycork/WycieczkiZMyCork


Piotr SłotwińskiBrak komentarzy:

Prześlij komentarz