środa, 6 lutego 2008

Proza na Bagnisku

Po pierwszym w historii Cork polskim konkursie poetyckim "Poezja na Bagnisku" organizowanym przez nasze stowarzyszenie, jego koordynator - Krzysztof Wolny - organizuje kolejny: tym razem jest to "Proza na Bagnisku".

Jak pisze sam organizator:

"'I Still Haven't Found What I'm Looking For' - tę piosenkę grupy U2 wybrałem na motto konkursu 'Proza na Bagnisku'. Jej słowa mogą dla każdej/każdego z nas mieć całkiem inne znaczenie, choć zamysł jest oczywisty. Tylko od was zależy czy jeszcze szukacie czy już znaleźliście - opowiedzcie nam o tym.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest przesłanie na adres per4mer@mycork.org
- jednego tekstu - opowiadania, noweli, pamiętnika - własnego autorstwa ( w formie załącznika w programie Word - ważne! ) o wielkości do 15 tys. znaków, z adnotacją: 'Zgadzam się na publikację tekstu w prasie i Internecie' ;
- danych osobowych, jak imię, nazwisko, wiek, miejscowość, numer telefonu ( ten ostatni tylko do wiadomości organizatora ) z adnotacją 'Zgadzam się na upublicznienie moich danych osobowychw prasie i Internecie w materiałach związanych z konkursem 'Proza na Bagnisku'.
Publikacja danych będzie dotyczyła tylko osoby, która zwycięży.

Ostateczna datą przysyłania prac będzie 13 kwietnia - dzień urodzin Samuela Becketta. Po tym dniu jury wybierze jeden, najlepszy tekst. Nagrody fundują oczywiście przyjaciele z Salonu Prasowego 'Badacz' z Cork.

Konkurs 'Proza na Bagnisku' uważam za otwarty. Do dzieła Corkowiacy i nie tylko!"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz